کووید ۱۹

به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، هر کدام از سالن‌های موزه رستوران از همدیگر مجزا بوده و فاصله هر میز از میز مجاور خود ۱.۵m می‌باشد. همچنین دقت شده تا فواصل حداقلی ۶۰cm مابین صندلی‌ها لحاظ گردد. فواصل ذکر شده در میزهای بخش کافه چایبار و تراس‌های بخش اقامتی نیز لحاظ گردیده.
پروتکل‌های نظافت، بهداشت و ضدعفونی برای تمامی فضاهای بسته و باز اعم از اتاق‌های اقامتی، سالن‌های موزه رستوران و فضای کافه چایبار پس از هربار استفاده مجدداً اعمال می‌گردد.
اسپری‌های ضدعفونی کننده دست در تمامی فضاهای بوتیک هتل در دسترس مهمانان قرار گرفته است.
بوتیک هتل هفت پیکر تحت پوشش خدمات سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد؛ بدان معنا که بطور مداوم و بدون اطلاع قبلی توسط شرکت سلامت الکترونیک مبین ایرانیان بر اساس معیار های ارزیابی هتل های ۵ ستاره بازرسی می‌گردد. این بازرسی شامل مواردی همچون سلامت و کیفیت غذا و آب و مدیریت بهداشت خانه‌داری می‌شود.
باتوجه به اهمیت سطح دانش از چگونگی انتشار کوید۱۹، تمامی پرسنل به صورت دوره‌ای در رابطه با پیش‌گیری از ابتلا، جلوگیری از گسترش و علائم جزئی آن آموزش دیده و این آموزش‌ها مداوماً به‌روز می‌گردد.
به جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت در بخش رزرواسیون در حوالی ساعات چک این و چک آوت، بیشتر مراحل مانند گرفتن مدارک شناسایی، در زمان رزرو و پیش از حضور مهمان در هتل درخواست می‌شود.
بوتیک هتل هفت پیکر در راستای حفظ سلامت مهمانان، بازدیدکنندگان و پرسنل خود در برابر ویروس کووید ۱۹ (کرونا) ضمن اطمینان از واکسینه بودن تمامی پرسنل، از مهمانان گرامی درخواست می‌دارد تا با ارائه کارت واکسیناسیون در تکمیل این مهم ما را یاری نمایند. 

icon rezervasyon 4 e1637190892587